
8 972 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76925 шүмектеріне арналған жаға, М6-М25, ішкі жіптерді тесіктерде және цилиндрлік бөліктерде қолмен кесуге арналған. М6-М25 бұрандасы бар шүмектерді қысу үшін қолайлы. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.98 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 510 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996163710 |