
4 271 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76920 шүмектеріне арналған жаға, М6-М20, тесіктер мен цилиндрлік бөліктердегі ішкі жіптерді қолмен кесуге арналған. М6-М20 бұрандасы бар шүмектерді қысу үшін қолайлы. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.478 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Жіптің диаметрі | M6, M8, M10, M12, M14, M16, M18, M20 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 315 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996041162 |