
7 604 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 76907, M5-M12 хромдалған шүмек жағасы, ысырмасы бар, ішкі жіптерді саңылаулар мен цилиндрлік бөліктерде қолмен кесуге арналған. М5, М6, М8, М10 және М12 бұрандалары бар шүмектер үшін жарамды. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.316 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 28 мм |
| Жіптің диаметрі | M5, M6, M8, M10, M12 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996006482 |