
5 948 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 76905, M3-M8 хромдалған шүмек жағасы, ысырмасы бар, ішкі жіптерді саңылаулар мен цилиндрлік бөліктерде қолмен кесуге арналған. М3, М4, М5, М6, М7 және М8 жіптері бар шүмектер үшін жарамды. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.194 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 22 мм |
| Жіптің диаметрі | M3, M4, M5, M6, M8 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 155 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996006475 |