
2 284 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76912 шүмектеріне арналған жаға, М3-М12, саңылаулар мен цилиндрлік бөліктердегі ішкі жіптерді қолмен кесуге арналған. М3-М12 бұрандалы шүмектерді қысу үшін қолайлы. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Жіптің диаметрі | M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 200 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996096438 |