
1 404 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76622 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М8 және қадамы 1,25 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және бітеу тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. Ол кран ұстағышына 5 мм қону алаңының астына орнатылады. Кран құрылыста немесе тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.031 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Жіптің диаметрі | M8 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 1.25 мм |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996106564 |