
1 696 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қол шүмегі Matrix 76675, HSS, — диаметрі М6 және қадамы 1,0 мм жіптерді жасау үшін қолданылатын жіп кесетін құрал. Беріктігі 900 Н/мм2 дейінгі қатты болаттан жасалған бөлшектермен жұмыс істеу үшін оңтайлы. Жіптерді бір өтуде кеседі. Шүмек шүмектің ұстағышына 5 мм саңылау астындағы патронмен орнатылады. Слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе гаражда пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.017 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 11 мм |
| Жіптің диаметрі | M6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 153 мм |
| Дәлдік сыныбы | 4H |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 1 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996065236 |