
950 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76614 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М6 және қадамы 0,5 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. Ол кран ұстағышына 5 мм қону алаңының астына орнатылады. Кран құрылыста немесе тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.027 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Жіптің диаметрі | M6 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 0.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4044996085999 |