
926 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76609 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М4 және қадамы 0,7 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. 3,5 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыста немесе тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.013 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Жіптің диаметрі | M4 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 0.7 мм |
| Қаптамадағы ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996106649 |