
6 666 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76665 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М24 және қадамы 3,0 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және бітеу тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. 14,5 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыста немесе гаражда слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.431 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 250 мм |
| Жіптің диаметрі | M24 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 125 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 3 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996065144 |