
5 882 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76660 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М22 және қадамы 2,5 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және бітеу тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. 14,5 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыста немесе гаражда слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.368 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Жіптің диаметрі | M22 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 120 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 2.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996065137 |