
3 530 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76648 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М18 және қадамы 2,5 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және бітеу тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. 11 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыста немесе гаражда слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Жіптің диаметрі | M18 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 110 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 2.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996065106 |