
3 138 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76644 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М16 және қадамы 1,5 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және бітеу тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. 9 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыста, гаражда немесе тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.141 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Жіптің диаметрі | M16 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 100 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 1.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 40 мм |
| Штрих-код | 4044996065083 |