
1 930 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 76632 қол шүмегі 2 данадан тұратын жиынтыққа кіреді. және диаметрі М12 және қадамы 1,5 мм ішкі жіптерді кесуге арналған. Саңылаулармен және бітеу тесіктермен жұмыс істегенде қолданылады. 7 мм қону алаңының астындағы шүмек ұстағышқа орнатылады. Кран құрылыста немесе тұрмыста слесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 15 мм |
| Жіптің диаметрі | M12 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Дәлдік сыныбы | 6G |
| Жіптің бағыты | оң |
| Жіптің қадамы | 1.5 мм |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Штрих-код | 4044996085968 |