
5 191 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 1 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Штрих-код | 4044996139876 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 30 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Қаптамадағы ені | 55 мм |
| Дәнекерлеу температурасы | 182 градус |
| Құрамы | Sn61Pb39 |