
309 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Паста ГОИ №3 Сибртех 913346, 20 гр. банкада, шүберекпен қолмен жылтырату үшін де, бұрғымен немесе арнайы саптамасы бар тегістеуішпен машинамен жылтырату үшін де қолданылады. Әмбебап паста зергерлік бұйымдармен, металлмен, пластикпен және әйнекпен жұмыс істеуге жарамды. Оның арқасында беттерді механикалық зақымданудан қорғауға, косметикалық ақауларды түзетуге және оларға айнадай жылтыр беруге болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Штрих-код | 4606800043566 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 35 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Паста нөмірі | 3 |