
261 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 35 мм |
| Құрамы | қарағай шайыры, қоспалар |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4606800043573 |