
808 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 187 мм |
| Пәндер саны | 4 |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың пішіні | түзу, қисық, кері, дөңгеленген |
| Қаптамадағы ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996067247 |