
774 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.032 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 10 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 170 мм |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | 45 |
| Губкалардың пішіні | түзу, қисық |
| Қаптамадағы ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996070612 |