
601 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Диаметрі | 1 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Штрих-код | 4044996045634 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Қаптамадағы ені | 15 мм |
| Дәнекерлеу температурасы | 182 градус |
| Құрамы | Sn60Pb40 |