
757 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Дәнекерлеу металл қалайы сорғы Спарта 913265 микросұлбалармен жұмыс істегенде қолданылады. Ол дәнекерлеудің қалдықтарын кетіреді және микросхемалардың жұмысын жоғалтпай мұқият алып тастауға мүмкіндік береді. Қол құралының құрылымы қарапайым, пайдалану оңай, сондықтан кәсіпқойлар мен тәжірибесіз шеберлер үшін пайдалы.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.049 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 25 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 240 мм |
| Тұтқаның материалы | металл |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996045726 |