
3 802 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Спарта "Үшінші қол" 914605 дәнекерлеу қысқышы дәнекерлеу кезінде тақталарды, сымдарды және ұсақ бөлшектерді мықтап бекітуге арналған. 4 есе үлкейтетін ұлғайтқыш микро дәнекерлеуді жоғары дәлдікпен жүргізуге мүмкіндік береді. Қысқыш электриктерге, техниканы жөндеушілерге пайдалы болады, сонымен қатар тұрмыстық салада пайдалы болады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.392 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 180 мм |
| Негізгі линзаның диаметрі | 62 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 190 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейтуінің еселігі | 4 |
| Корпус материалы | көміртекті болат |
| Объектив материалы | шыны |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Қаптамадағы ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996045672 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |