
890 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"АҚҚУ" НН" қорғаныш бет қалқаны дәнекерлеу жұмыстарында операторды ашық жарықтан, ұшқыннан, ультракүлгін сәулелерден және ыстық шашыраудан қорғау үшін қолданылады.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 170 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 310 мм |
| Материал | талшықты картон |
| Жұмыс температурасы | -5°С-тан +55 градусқа дейін |
| Экран өлшемі | 102х52 мм |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN10 |
| Жарық сүзгісінің түрі | шыны |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4606800048974 |