
984 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"ИСТОК" беткі Сибртех қалқаны дәнекерлеушіні дәнекерлеу кезінде ашық жарықтан, ультракүлгін сәулелерден, металл шашырауынан және ыстық ауадан қорғауға арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.427 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 345 мм |
| Штрих-код | 4606800026385 |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Материал | пластик |
| Экран өлшемі | 110х90 мм |
| Жұмыс температурасы | -5°С-тан +55 градусқа дейін |
| Жарық сүзгісінің түрі | шыны |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN10 |