
3 460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Ені 385 мм жаймасы және 32 мм тұлыптары бар орақ-орақ АРТИ 63572 — қалың сабақтары бар өскен шөпті қолмен шабуға арналған ауылшаруашылық құралы. Оның қысқа және кең жүзі бар, соның арқасында ол арамшөптерді, соның ішінде хогвидті тиімді түрде кеседі. Бұрымның тұтқасы диаметрі 32 мм кәдімгі тұтқаға бейімделген — еңкеймей жұмыс істеу үшін оңтайлы ұзындықтағы тұтқаны орнатуға болады. Кенеп алдын ала соғылған және жиектелген, оған айқындық беру үшін абразивті блокты сатып алу ұсынылады, мысалы, Sibrtech 76425.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Арти |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Штрих-код | 4606072010730 |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Қаптамадағы ұзындығы | 385 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тулейканың диаметрі | 32 мм |
| Жүздің ұзындығы | 385 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |