
3 998 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
"Қоян" 63569 орақ-орақ, ені 360 мм жүзі, металл орақ және пластик сабы бар — қалың сабақтары бар арамшөптерді шабуға арналған қолмен ұсталатын ауылшаруашылық құралы. Орақтың қысқа және кең жүзі бар, ол ірі арамшөптермен (шошқа, жусан, ошаған және т.б.) күресу үшін оңтайлы. Алдын ала соғылған және жиектелген кенепті қайрау үшін, мысалы, Sibrtech 76425 сияқты қайрау блогын сатып алу ұсынылады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Ұзындығы | 910 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 660 мм |
| Жүздің ұзындығы | 360 мм |
| Жинақтау | өрім, орақ, тұтқа, бекіткіш |
| Косовищаның материалы | орташа көміртекті болат, ПВХ |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4606072001998 |