
3 108 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Орақ-орақ АРТИ "СерпанЧик" 63568, жүзінің ұзындығы 385 мм, металл орақ және ағаш сабы қалың сабақтарымен, ұсақ бұталарымен және ағаштардың жас өркендерімен өсіп кеткен шөптерді кесуге арналған. Құрал кең, қысқа жүзінің арқасында бұл тапсырманы сәтті орындайды. Орақ арамшөптермен, соның ішінде шошқамен күресуде пайдалы болады. Құралға қосымша, мысалы, Sibrtech 76425 сияқты сынған және жиектелген пышаққа айқындық беру үшін қайрау блогын сатып алу ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.81 кг |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Штрих-код | 4606072002865 |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль, лак |
| Қаптамадағы ұзындығы | 660 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 65 мм |
| Қаптамадағы ені | 150 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жинақтау | өрім, орақ, тұтқа, бекіткіш |
| Жүздің ұзындығы | 385 мм |
| Косовищаның материалы | орташа көміртекті болат, ағаш |
| Қаптама түрі | жапсырма |