
9 392 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
33-53-67-73 мм 6 қырлы шанағы бар Matrix 72840 керамикалық плитка қашауларының жинағы бұрғылар мен бұрағыштардың көмегімен тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Ол керамикалық плиткамен, кірпішпен, газ силикатымен, гипсокартонмен, ұялы бетонмен және ұялы бетонмен тиімді күреседі. Жинақ жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Тәждердің сынуын болдырмау үшін сумен салқындатуды пайдалану және соққысыз режимде жұмыс істеу ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.757 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 92 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 145 мм |
| Өңдеу материалы | керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Қаптамадағы ені | 93 мм |
| Штрих-код | 4044996021683 |