
19 773 ₸
Matrix 72842, 33-53-67-73-83 мм тәждер жинағы, 6 қырлы шанағы, файлы бар, пластик қорапта керамикалық плиткаларды, кірпішті, ұялы бетонды және ұялы бетонды, газ силикатын, гипсокартонды бұрғылауға арналған. Бұрғылармен және бұрағыштармен бірге қолданылады. Орталықтандыратын бұрғы қашаулардың жылжуына жол бермейді және жұмыстың дәлдігін арттырады. Жинақ элементтерінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін сумен салқындатуды пайдалану және соққысыз режимде жұмыс істеу ұсынылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.9 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 83 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Өңдеу материалы | керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Қаптамадағы ені | 285 мм |
| Штрих-код | 4044996027883 |