
3 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72854, 73 мм карбидпен қапталған сақиналы қашау, бұрғылар мен перфораторларда ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Ол керамикалық плиткада, ұялы бетонда, ұялы бетонда, газ силикатында, кірпіште диаметрі 73 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Тәж үйдегі сымдарды орнату кезінде таптырмас құралға айналады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.21 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 75 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996027920 |
| Қаптамадағы ені | 75 мм |
| Диаметрі | 73 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Өңдеу материалы | керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |