
1 177 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 72846, 33 мм карбидпен қапталған сақиналы қашау, бұрғылар мен перфораторларда ауыстырылатын кескіш элемент ретінде пайдаланылады. Ол керамикалық плиткада, ұялы бетонда, ұялы бетонда, газ силикатында, кірпіште диаметрі 33 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Тәж үйдегі сымдарды орнату кезінде таптырмас құралға айналады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 87 мм |
| Диаметрі | 33 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 36 мм |
| Өңдеу материалы | керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | салқындату қажет |
| Қаптамадағы ені | 36 мм |
| Штрих-код | 4044996027890 |