
6 109 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 703327, М22 х 80 мм бетон қашау жинағы, соққылы бұрғыларға немесе SDS PLUS патроны бар перфораторларға орнатылады. Ол бетоннан, кірпіштен, граниттен, тастан тесіктер алуға мүмкіндік береді. Розеткалар мен ажыратқыштарды орнату кезінде тәждің көмегімен үлкен тесіктер жасауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 86 мм |
| Диаметрі | 80 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта, жиналмалы |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996146386 |