
2 663 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70353 крондарына арналған орталықтандырғыш бұрғы, өлшемі 160 мм, М22 сәйкес келетін және SDS-MAX шанағы бар, бетондағы тесіктерді алу үшін қолданылады. Терең бұрғылауды орындауға мүмкіндік береді. Орталықтандыратын бұрғы қашаулардың жылжуын болдырмайды және жұмыс дәлдігін арттырады. Біліктің арқасында SDS-MAX ауыр перфораторлармен бірге қолданылады.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 185 мм |
| Шанақтың ұзындығы | 160 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | барлығы |
| Тәжді біріктіру | М22 |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
| Қаптамадағы ені | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996146362 |