
5 179 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70351 крондарына арналған орталықтандырғыш бұрғы, өлшемі 400 мм, М22 және SDS-PLUS шанағы бар, бетондағы тесіктерді алу үшін қолданылады. Терең бұрғылауды орындауға мүмкіндік береді. Орталықтандыратын бұрғы қашаулардың жылжуын болдырмайды және жұмыс дәлдігін арттырады. SDS-PLUS шанағының арқасында жабдықты ауыстыру көп уақытты қажет етпейді.
Артықшылықтары| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.6 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 33 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 420 мм |
| Шанақтың ұзындығы | 400 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта |
| Тәждердің қолайлы түрі | барлығы |
| Тәжді біріктіру | М22 |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 33 мм |
| Штрих-код | 4044996146355 |