
13 685 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70394 бұрғылау ұшы, M22 x 125 мм, бетон, кірпіш, гранит, табиғи және жасанды тастардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол SDS-Plus немесе SDS-Max шанақтарымен жабдықталған соққылы бұрғыларға немесе балғамен бұрғыларға қондырма ретінде орнатылады. Тәж үлкен тесіктерді алуға мүмкіндік береді, сондықтан розеткаларды, ажыратқыштарды және құбырларды төсеу үшін тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Диаметрі | 125 мм |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Шанақтың түрі | SDS MAX, SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996146126 |