
3 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Matrix 70373 бұрғылау ұшы, M22 x 55 мм, бетон, кірпіш, гранит, табиғи және жасанды тастардағы тесіктерді бұрғылауға арналған. Ол SDS-Plus немесе SDS-Max шанақтарымен жабдықталған соққылы бұрғыларға немесе балғамен бұрғыларға қондырма ретінде орнатылады. Тәж үлкен тесіктерді алуға мүмкіндік береді, сондықтан розеткаларды, ажыратқыштарды және құбырларды төсеу үшін тұрмыстық жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.42 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 59 мм |
| Диаметрі | 55 мм |
| Ұзындығы | 70 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | жиналмалы |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Шанақтың түрі | SDS MAX, SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 59 мм |
| Штрих-код | 4044996146003 |