
5 818 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тәж жинағы Matrix М22 х 80 мм 70331 SDS PLUS патронымен перфораторларға арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Ол бетонды бұрғылауға арналған және оны тұрмыстық жағдайларда қолдануға болады. Тәж құбырларға, розеткаларға және ажыратқыштарға арналған саңылауларды жасау үшін жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.955 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 85 мм |
| Диаметрі | 80 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 130 мм |
| Тәждің ұзындығы | 70 мм |
| Ерекшеліктері | орталықтандырушы бұрғы жиынтықта, жиналмалы |
| Тәждің қону диаметрі | M22 |
| Жұмыс ұзындығы | 60 мм |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Қаптамадағы ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996008165 |