
1 396 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | ақ |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Матаның тығыздығы | 25 г/м2 |
| Қалпақ | бар |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 350 мм |
| Қаптамадағы ені | 400 мм |
| Өлшем | 50-52 |
| Бекіткіш түрі | найзағай |
| Материал | спанбонд (ПП) |