
2 182 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сырлау, лак-бояу және басқа да құрылыс-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде сыртқы ластанудан қорғауға арналған. Тыныс алатын тоқыма емес материалдардан жасалған. Мембраналық материалдың жоғары ылғалға төзімділігі костюмнің жоғары ылғалдылық жағдайында да құрғақ болуын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді, ал будың өткізгіштігі терінің тыныс алуына мүмкіндік беру арқылы кию ыңғайлылығын арттырады.
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
|---|---|
| Түсі | ақ, көгілдір |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Штрих-код | 4606800082657 |
| Матаның тығыздығы | 50 г/шаршы метр |
| Қалпақ | бар |
| Қаптамадағы ұзындығы | 630 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 340 мм |
| Қаптамадағы ені | 330 мм |
| Өлшем | XXL |
| Бекіткіш түрі | найзағай |
| Материал | спанбонд, пленка |