
2 152 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех "ЛЮКС-2" 89533, 60 г/м2 қорғаныс комбинезоны 180-188 см биіктікке арналған және сырлау және құрылыс жұмыстары кезінде қолданылады. Киім мен шашты шаң мен ерітінді бөлшектерінен қорғайды. Қозғалысқа кедергі келтірмейтін және терінің тыныс алуына мүмкіндік беретін тоқыма емес спандбонд материалынан жасалған, сондықтан комбинезонмен жұмыс істеу ыңғайлы. Серпімді манжеттердің арқасында қорғаныс костюмі ластаушы заттардың жеңдер мен аяқ киімдерге түсуіне жол бермейді.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | ақ |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.227 кг |
| Штрих-код | 4606800048462 |
| Матаның тығыздығы | 60 г/ш.м. |
| Қалпақ | бар |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 40 мм |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Өлшем | XXL |
| Бекіткіш түрі | найзағай |
| Материал | спанбонд |