
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Жайманың салмағы | 3100 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 710 мм |
| Жайма материалы | шойын |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 170 мм |
| Штрих-код | 4606800025104 |