
19 099 ₸
Салмағы 3200 г қалақшасы және екі компонентті сабы бар NYLON 21804 Колун барысы ағашты тез тілуге мүмкіндік береді. Бұл үй шаруашылығында отынның үлкен көлемін дайындау және үлкен блоктарды кесу қажет болған кезде пайдалы болады. Кең жүзінің арқасында бөлгіш ағашқа кептеліп қалмайды, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Нейлон талшығы тұтқаның беріктігін айтарлықтай арттырады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 3.683 келі |
| Жайманың салмағы | 3200 г |
| Қаптамадағы биіктік | 170 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1060 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | нейлон |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 260 мм |
| Штрих-код | 4044996145563 |