
15 238 ₸
Салмағы 2600 г жаймасы және екі компонентті сабы бар NYLON 21802 Колун барысы ағашты тез тілуге мүмкіндік береді. Бұл үй шаруашылығында отынның үлкен көлемін дайындау және орташа өлшемді блоктарды кесу қажет болған кезде пайдалы болады. Кең жүзінің арқасында бөлгіш ағашқа кептеліп қалмайды, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Нейлон талшығы тұтқаның беріктігін айтарлықтай арттырады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 2.867 келі |
| Жайманың салмағы | 2600 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 160 мм |
| Ұзындығы | 724 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 860 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | нейлон |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 240 мм |
| Штрих-код | 4044996145556 |