
11 476 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 2000 г жаймасы және екі компонентті сабы бар NYLON 21800 Колун барысы ағашты тез тілуге мүмкіндік береді. Бұл үй шаруашылығында отынның үлкен көлемін дайындау және орташа өлшемді блоктарды кесу қажет болған кезде пайдалы болады. Кең жүзінің арқасында бөлгіш ағашқа кептеліп қалмайды, бұл жұмыс тиімділігін арттырады. Нейлон талшығы тұтқаның беріктігін айтарлықтай арттырады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 2.267 келі |
| Жайманың салмағы | 2000 ж. |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Ұзындығы | 604 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 740 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | нейлон |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996145549 |