
1 401 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 30 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 700 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800042019 |