
1 248 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.49 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 20 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қаптамадағы ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800042002 |