
9 992 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Салмағы 2700 г жүзі және ұзындығы 900 мм талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген балтасы бар Matrix 21820 бөлгіші ірі отынды жару үшін кәсіби пайдалануға арналған. Оның кішкентай ілгегі бар, сондықтан оны балғамен соғуға болады, бұл жұмыстың дәлдігі мен өнімділігін арттырады.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 3.975 келі |
| Жайманың салмағы | 3000 г |
| Қаптамадағы биіктік | 63 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 905 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4044996000473 |