
8 494 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Соғылған темір кескіш Еңбек 21850, 1600/1900, ағаш балтасы бар, отын дайындау үшін шаруашылықта пайдалы болады. Ол отынды жаруды айтарлықтай жеңілдетеді және жұмыстың өнімділігін арттырады. Құрал ағаштың кез келген түріне жарамды және оған кептеліп қалмайды.
Артықшылықтары| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2 келі |
| Жайманың салмағы | 1600 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 200 мм |
| Штрих-код | 4607020537453 |