
16 174 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 3.487 келі |
| Жайманың салмағы | 3100 ж |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 920 мм |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Қаптамадағы ені | 220 мм |
| Штрих-код | 4044996056555 |