
6 908 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 68952 күшейтілген шинасы бар арбаға арналған пневматикалық доңғалақ арбаларға орнатылады, мысалы, арт. 68918, 689183, 68935, 68968, 689633 жүктерді тасымалдауға арналған және басқалары. Күшейтілген сегіз қабатты шина бақшаға да, құрылыс арбаларына да жарамды. Ал болат шарикті мойынтіректердің арқасында доңғалақ тегіс жүруді және тегіс емес беттерде қозғалу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Компоненттің түрі | Дөңгелек |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.15 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996183015 |
| Қаптамадағы ені | 400 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қону диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің диаметрі | 400 мм |
| Дөңгелектің материалы | резеңке |
| Диск материалы | болат |
| Күпшектің ұзындығы | 90 мм |